Olvasókör alakul könyvtárunkban

Többen is érdeklődtek már könyvtárunkban, hogy van-e olvasókörünk. Mostmár büszkén mondhatjuk: "Igen, ebben a könyvtárban még olvasókör is működik!" :)

Szeretnénk, ha együtt alakítanánk ki ezt a "kis közösséget"! Első találkozónkon megbeszéljük, ki hogyan képzeli el az Olvasókört, valamint megosztjuk egymással, melyek a kedvenc könyveink. Az ajánlások után kiválasztunk egyet, amit következő találkozónkig elolvasunk, majd megbeszéljük véleményeinket.

Blog oldalunkon bárki követheti Olvasókörünk eseményeit!

Szívesen várunk írásokat, véleményeket, észrevételeket már a találkozó előtt is!

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.  | Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.

Facebook oldalunkon eseményt hoztunk létre az Olvasókörnek, ahol vissza is lehet igazolni a részvételt!

a6uj