Országos Könyvtári Napok

Könyvtárunk 2016-ban is csatlakozott az Országos Könyvtári Napok elnevezésű programhoz. Az október 3-9.-ig tartó napokon minden korosztálynak igyekeztünk programot szervezni.

Fotókiállítással kezdtük a hetet, melynek képeit az előzőleg meghirdetett "Nálatok laknak-e állatok" elnevezésű fotópályázatunk pályaművei alkották. A képek továbbra is megtekinthetők könyvtárunkban.

Csütörtökön olvasóköri találkozónk volt, ahol Petőfi Sándor költőnkről beszéltünk, és egymástól válogatott verseit is meghallgathattuk.

Pénteken vendégünk volt gróf Nádasdy Borbála írónő, aki beszélt kalandos életéről, könyveiről, terveiről. A találkozó végén lehetőség volt személyes beszélgetésre, könyvvásárlásra, dedikálásra is.

Vasárnap különleges nyitvatartással és ingyenes beiratkozással vártuk az érdeklődőket.

Ezúton is köszönjük mindenkinek a részvételt, reméljük jól szórakoztak rendezvényeinken!

konyvtar 101k

iroolvasotali 005k