Kutyák Világnapja

Kapunyitás: 17:30
Mozira Belépő: 800 Ft | Kutyaszépségverseny nevezésidíj: 1000 Ft
Helyszín: a Bálint Ágnes Kulturális Központ előtti Piac tér
A moziklubra és a kutyaszépségversenyre a belépés regisztrációhoz kötött és a jegyek csak elővételben vásárolhatók!

Regisztrálni személyesen, telefonon (06-20-354-391 vagy 06-29-354-391) ill. e-mailen ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. ) lehetséges.

Programok:

18:00
Kutyaszépségverseny, 3 kategóriában Hargitai Gábor (nemzetközi küllembíró) közremüködésével
Hozd el kis kedvencedet fajtájától függetlenül! A legcukibb és legszebb nyer!

19:00
Vecsési kutyaiskola bemutatója

20:00
Kutyás mozi / Togo amerikai életrajzi dráma, kalandfilm, 113 perc, 2019. 12 éven aluliak számára nem ajánlott.
A film 1925-ben, az alaszkai Nome városában játszódik, ahol diftéria járvány tör ki. A főszerepet a színészlegenda, Willem Dafoe kapta. Az igaz történeten alapuló alkotásban a 64 éves sztárnak egy 700 kilométeres utat kell megtennie szánhúzó kutyáival, hogy eljuttassa az emberek számára az életmentő vakcinákat.

Fogyassz és támogass egy menhelyet!
A helyszínen limonádé, sör, fröccs, kávé és- kedves könyvtárosok várják az érdeklődőket.

Kedves Olvasóink!
Várunk szeretettel benneteket erre a remek programra!
Garantáljuk a jó hangulatot, ahol nem csak szórakoztok, hanem még egy jó ügyet is támogathattok! Ünnepeljük együtt a leghűségesebb négylábú barátainkat! Gyertek el minél többen és regisztráljatok a könyvtárban!
A helyszínen nem lesz jegyértékesítés, kizárólag elővételben tudtok jegyet váltani, illetve nevezni a versenyre!
A rendezvényen közreműködik Hargitai Gábor (nemzetközi küllembíró) és a Vecsési Kutyaiskola.

Bővebb információ:
www.vecsesikonyvtar.hu | 06-29-354-391

A változtatás jogát fenntartjuk.

jotekonysagimoziklub plakat 2022 augusztus kutyas