Angol tanfolyam

2017. Február
Nyelvtanfolyam

Angol nyelvtanfolyam indul könyvtárunkban újrakezdők részére.

Ha már csak a nyelvvizsga a diplomádhoz, vagy csak rendet tennél a fejedben angol nyelvtudásodban, akkor Neked való a februárban induló tanfolyamunk!

A tanfolyam 60 órás, heti 2x2 órában történik (hétfőn és szerdán, 17:30-19:00-ig).

Előzetes jelentkezés szükséges, a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.  e-mail címre várjuk a jelentkező nevét, korát és elérhetőségét.

Január végéig lesz lehetőség személyesen, vagy e-mailben visszaküldve kitölteni egy szintfelmérő tesztet, melynek eredményei alapján határozzuk meg a tanfolyam résztvevőit.

Érdeklődni a megadott e-mail címen, a könyvtár elérhetőségein, valamint az alábbi telefonszámon lehet: Balogh Barbara, +3670/631-5222

angol tanfolyam 17 kicsi