Felnőtt könyvtári programok

Julo-idill plakat

helység plakat

kaktuszok plakat

A Róder Imre Városi Könyvtár rajzpályázatot hirdet óvodások és alsó tagozatos általános iskolások részére „Szeretem a Macit” címmel.

A pályázatra jelentkezhet minden vecsési óvodás és alsó tagozatos általános iskolás diák.

A gyerekek egy kis könyvajánlót kapnak, amely segítség lehet a rajzok elkészítésében.

Pályázati korosztályok (kategóriák):

·         óvodások

·         1-2. osztályosok

·         3-4. osztályosok

Mindhárom kategóriában a 3 legjobb pályaművet díjazzuk.

Egy pályázó egy rajzzal nevezhet. A rajzok hátoldalára olvashatóan írják rá a pályázó nevét, életkorát, lakcímét, iskolája nevét, a szülő telefonszámát és e-mail címét, valamint a rajz címét.

Formai követelmény: A/4-es méretű, tetszőleges technikával (színesceruza, filc, zsírkréta, egyéb) készült rajzok.

A pályaművek beérkezésének határideje: 2023. január 13. péntek 18 óra.

Eredményhirdetés: 2023. február 2.

A rajzokat személyesen lehet leadni a Róder Imre Városi Könyvtár könyvtárosainak.

Könyvajánló:

·         Bálint Ágnes: Jó éjszakát, Maci!

·         Telegdi Ágnes: Barnabás meséi

·         Marék Veronika: Boribon

Elérhetőség: Róder Imre Városi Könyvtár

2220 Vecsés, Telepi út 43.

Tel.: +36-29-354-391

Web: www.vecsesikonyvtar.hu