Papírszínház pályázat

A Róder Imre Városi Könyvtár
papírszínház történetíró pályázatot hirdet
gyermekek számára!

Ha úgy érzed, van egy jó történeted, melyből szívesen látnál egy papírszínházat, ne habozz!
Küld el a könyvtárunknak a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. címre „papírszínház” jeligére!

A győztes alkotásból a könyvtár elkészíti saját papírszínházát, melyet Schubert Kati fog felolvasni a Youtube-csatornánkon.

Jelentkezési feltétel:
korhatár: 8-16
max. szóhasználat: 300
max. illusztráció, mely majd hozzá készül: 10

Hogyan működik:
Vesd papírra / szöveges dokumentumba a történeted, majd oszd el azt maximum 10 különböző részre (ezekhez készítjük majd az illusztrációkat). Ügyelj arra, hogy egy képhez ne tartozzon se túl sok, illetve se túl kevés szöveg. Jelöld meg írásodban, hogy hol térjünk át új illusztrációra/képre.

Jelentkezési határidő: 2020. november 30.
Eredményhirdetés: 2020. december 6.

Előny, ha történetedben elrejtesz valamilyen tanulságot is!

Nem tudod mi a papírszínház?
Tekintsd meg eddigi előadásainkat Youtube-csatornánkon itt: https://www.youtube.com/channel/UCBSmh9CFqpfHsInGJIkYv7A

papirszinhaz palyazat