Jótékonysági moziklub

2022. JÚNIUS 10. |KÉPALBUM
Jótékonysági moziklub

HARMADIK SZABADTÉRI MOZIKLUB

Könyvtárunk által idén is megrendezésre kerül a Nagy Nyári Moziklub, melyre szeretettel várjuk régi klubtagjainkat és minden érdeklődőt!

2022. június 10.
Kapunyitás: 19.30
Belépő: 800 Ft
Helyszín: a Bálint Ágnes Kulturális Központ előtti Piac tér

A belépés regisztrációhoz kötött!
Regisztrálni személyesen, telefonon (06-20-354-391 vagy 06-29-354-391) ill. e-mailen ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. ) lehetséges.

Fogyassz és támogasd a könyvtárat!
A helyszínen limonádé, sör, fröccs, kávé, popcorn és- kedves könyvtárosok várják az érdeklődőket.

Gran Torino
amerikai filmdráma, 116 perc, 2008
16 éven aluliak számára nem ajánlott

Walt Kowalski, a koreai veterán és nyugdíjas autószerelő felesége halála után egyedül él. A régi szomszédok is kihaltak vagy elköltöztek, a helyükre délkelet-ázsiai bevándorlók jöttek. Kowalski rossz szemmel nézi őket, nem rejti véka alá a velük kapcsolatos ellenérzését. Mindez csak fokozódik, amikor egyik éjjel a szomszéd fiú el akarja lopni a férfi féltve őrzött autóját, a gyönyörű 1972-es Gran Torinót. Kiderül, hogy a környéket uraló banda kényszerítette erre. Miután a srácot megmenti a bandától, a hálás szomszédok ragaszkodnak hozzá, hogy Thao neki dolgozzon. Különös kapcsolat veszi kezdetét.

Bővebb információ:
www.vecsesikonyvtar.hu | 06-29-354-391
A változtatás jogát fenntartjuk.

jotekonysagimoziklub plakat 2022

Rendezvényeink