Fotópályázat

2017. szeptember
A Kispatak Tanösvény élővilága

Fotópályázatot hirdetünk általános iskolás gyermekek részére a vecsési Kispatak Tanösvény növény- és állatvilága címmel.

A pályázatok beérkezési határideje: 2017. október 1.
Eredményhirdetés: 2017. október 7-én, szombaton, 11 órakor a könyvtárban

A fotókat e-mailben, a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. címre kérjük beküldeni a pályázó (gyermek) teljes nevével, korával, és a szülő elérhetőségével (telefonszám, e-mail cím).

A beérkezett fotókból kiállítást rendezünk, melyet bárki megtekinthet könyvtárunkban az Országos Könyvtári Napok ideje alatt. A zsűri által a három legjobbnak ítélt fotó tulajdonosa díjazásban részesül.

A Róder Imre Városi Könyvtár a továbbiakban jogosult a beküldött képek jogdíjmentes használatára a szerző nevének feltüntetése mellett. A kiíró díjmentesen jogosult a művek kiállítására, valamint a honlapján, reklámokban, nyomtatványaiban való felhasználására.

fotopalyazat17okt